Zdravotní poradna

Sestavila jsem pro vás speciální 1-1,5 hodinovou konzultaci, po telefonu, či skype, která je cílena na zdravotní poradenství včetně výživy.

Je třeba posílit imunitu a to je pro tělo, které trpí cukrovkou, vysokých krevním tlakem, vys. cholesterolem, nadváhou, alrgiemi..velmi obtížné. Poměrně jednoduchými kroky se dá tělo posílit velmi rychle, aby ustálo zejména nynější boj s Koronavirem.

Pro koho je služba určena?

  • pro nemocné trpící: cukrovka, vysoký krevní tlak, zvýšený chlesterol, obezita, alergie, onemocnění štítné žlázy a další
  • pro lidi s nadváhou
  • problémy s únavou
  • pro ty, co si chtějí udržet zdraví co nejdéle

Narážíme na chybu v systému. Pokud již trpíte nějakou nemocí, jak to probíhá u lékaře? Dostanete lék, ale příčina se nezjistí. Takže například na zvýšený cholesterol dostanete léky, na zvýšený tlak taktéž, ale ty léky rozhodně nic nevyléčí. Po vysazení je to stále špatné.

Lékaři umí potlačit příznaky, ale nelze tím nic vyřešit.

Záleží s jakou kvalitou života se spokojíte. Berzy se naše společnost bude dělit ne na bohatší a chudší, jako je to nyní, ale na zdravé a nemocné. Tím, že se o sebe nestaráme, protože nevíme jak, vkládáme své zdraví do rukou lékařů. To ale není jejich práce. Za své zdraví jsme odpovědni sami. Nikoliv lékař. Nemoci rozhodně nepropuknou přes noc, ale trvá to delší dobu. V našem těle souvisí vše se vším a pokud se o sebe nestaráme, prostě to tělo nezvládne.

Čím dříve se o sebe začneme starat, tím lépe.

Já Vám v jedné speciální dlouhé konzultaci vše vysvětlím a zašlu Vám podrobný plán emailem. Budete vědět jak se o tělo starat, jak mu ulevit a jak si zdraví udržet co nejdéle, či ulevit od nemocí.

Cena služby je 1000 Kč vč DPH

Nevíte si rady se svým zdravím?

Individuálním přístupem vás nasměruji ke zdravějšímu životnímu stylu. Zlepší se vaše zdraví.
Objednejte se na vstupní konzultaci. Udělám maximum proto, abych vám pomohla.

VSTUPNÍ KONZULTACE

(c) 2020 Ing. Soňa Vybíralová