Ceník odborných služeb

Úvodní schůzka

Povíme si o vašich stravovacích návycích, vašem životním stylu a zdraví. Pokud máte lékařské zprávy, projdeme si je. Zvážím si Vás a bioimpendnační váze. Stanovíme si cíl naší spolupráce. Pokud řešíte redukci váhy, či zlepšení vašeho zdravotního stavu, projdeme si přesně kok po kroku, jak vše bude probíhat. Vše vám bude dávat smysl a budete rozumět mnoha věcem o vašem tělu.

Nebo si přijďte jen popovídat o vašem zdravotním stavu, dosavadních výživových návycích. Mám dlouholeté znalosti a budete překvapeni, jak vás můžu informačně obohatit a otevřít oči. I malá změna se počítá. Obohatím vás o mnoho užitečných rad.

Opravu to není jen o cvičení a počítání kalorií, já mám zcela jinou metodu, která vám bude dávat smysl. Bude vás to bavit. Zakládám si na týmové práci, nenechám vás jen odejít s jídelníčkem. Nebudete na vaše zdraví sami.

Cena je 400 Kč

Objednat se na úvodní schůzku


Druhá schůzka

Když už vás znám, můžu sestavit výživový plán. Takový, po kterém vám bude den za dnem lépe a lépe. Projdeme vše krok po kroku, aby Vám vše dávalo smysl. Doba konzultace je cca 1 - 1,5 hodiny.

Cena je 1500 Kč


Další kontrolní schůzky

Odevzdáním výživového plánu moje práce nekončí. Budu vám nadále k dispozici, protože jde o týmovou spolupráci.

Cena je 200 Kč za kontrolní vážení a konzultaci do 15 ti minut, 300 Kč za kontrolní vážení a konzultaci cca 30 minut

Nevíte si rady se svým zdravím?

Individuálním přístupem vás nasměruji ke zdravějšímu životnímu stylu. Zlepší se vaše zdraví.
Objednejte se na vstupní konzultaci. Udělám maximum proto, abych vám pomohla.

VSTUPNÍ KONZULTACE

(c) 2018 Ing. Soňa Vybíralová